Algemeen

Extra informatie

Ligging / omgeving

Prijzen

Send a friend
Verzonden door:
E-mail:
Stuur naar:
E-mail:
   Stuur ook een kopie naar mezelf
 
versturen
930 km v.a. Utrecht
Gemiddelde waardering6.1 Bekijk de 25 beoordelingenBron: Zoover
7 ha.
zwembad 15/5-10/9
verwarmd binnenbad 1/4-30/9
kinderbad 15/4-10/9
verwarmd overdekt kinderbad 1/4-30/9
waterglijbaan 15/5-10/9
animatie in het hoogseizoen
jacuzzi
zandstrand ±1,8km
3 overdekte tennisbanen ±200m
fietsverhuur
tafeltennis
minigolf
speeltuintje
elektronische spellen
bar
restaurant 1/4-8/9
afhaalgerechten
T.V. ruimte
levensmiddelenwinkel
wasmachines
Wi-Fi
fitness ruimte
multisportterrein

Camping Bel Air, l'Aiguillon sur Mer

Overdekt verwarmd zwembad, buitenbad, waterglijbaan, jacuzzi, kinderbad.... nou, dat zit wel goed op de fraaie camping Bel Air tussen La Tranche-sur-Mer en La Rochelle. Maar er is nog veel meer. Zoals een leuke speeltuin, kinderclub, speelhal, tafeltennistafel, jeu de boules terrein en een fitness centrum.

Waarom camping Bel Air?
  • Er is een kampwinkel, een restaurant en een gezellig terras om een ijsje te eten of een glaasje te drinken.
  • 's Avonds hoeft u zich niet te vervelen, want er wordt regelmatig een diner dansant en een thema avond in de grote feestruimte georganiseerd. Er is daar ook een oergezellige bar.
  • Dichtbij kunt u zeilen, zwemmen of vissen.
  • De grote stranden met heerlijk fijn speelzand liggen iets verderop.


Omgeving van camping Bel Air, l'Aiguillon sur Mer

L'Aiguillon sur Mer ligt aan de monding van de Lay, aan de baai die in het zuiden wordt afgeschermd door het Ile de Ré. Het ligt niet direct aan zee; daarvoor moet u eerst over de brug naar La Faute-sur-Mer gaan, op een schiereiland dat voor een groot deel uit beschermd natuurgebied bestaat.

Enkele tips voor uw vakantie op camping Bel Air in l'Aiguillon sur Mer:
    • De stranden in dit deel van de Vendée zijn bij uitstek geschikt zijn voor allerlei vormen van watersport. Surfen, zeilen en zwemmen... het kan hier allemaal. De stranden zijn prima geschikt voor families met kinderen.
    • Naast watersporten kunt u ook heerlijk fietsen met het hele gezin. In de zon, die hier evenveel uren schijnt als aan de Côte d'Azur!