Algemeen

Extra informatie

Ligging / omgeving

Prijzen

Send a friend
Verzonden door:
E-mail:
Stuur naar:
E-mail:
   Stuur ook een kopie naar mezelf
 
versturen
925 km v.a. Utrecht
Gemiddelde waardering6.5 Bekijk de 36 beoordelingenBron: Zoover
6 ha.
verwarmd zwembad 15/5-15/9
verwarmd binnenbad 5/4-30/9
2 verwarmde kinderbaden 15/5-15/9
3 waterglijbanen 15/5-15/9
animatie in het hoogseizoen
jacuzzi
zandstrand ±300m
fietsverhuur ±100m
tafeltennis
minigolf ±100m
speeltuintje
elektronische spellen
bar
restaurant 10/4-10/9
afhaalgerechten
T.V. ruimte
supermarkt ±300m
wasmachines
Wi-Fi
multisportterrein

Camping La Plage, St-Hilaire-de-Riez

Voor strandvermaak ligt camping La Plage ideaal. Deze gezellige familiecamping met prima moderne voorzieningen ligt tussen St-Hilaire-de-Riez en St-Jean-de-Monts in een heerlijk duingebied, omringd door bos.

Waarom camping La Plage?
  • Vanaf de camping hoeft u slechts de weg over te steken om via het duingebied in een paar minuten naar het strand te lopen.
  • Op de camping kunt u genieten van twee grote zwembaden, waarvan eentje met prachtige glijbanen. In het voor en naseizoen kunt u ook genieten van het ruime binnenbad.
  • Tussen de camping en Saint-Gilles kunt u een leuke wandeling maken langs de Corniche Vendéenne.


Omgeving van camping La Plage, St-Hilaire-de-Riez

De stranden van de Vendée zijn niet voor niets populair. Het zand van de stranden heeft een uiterst fijne structuur, en leent zich daarom goed voor spelletjes en ander strandvermaak. Je kunt hier nog eens een flinke duik in het zand maken. Voor vermaak buiten het zand zijn er voldoende alternatieven.

Enkele tips voor uw vakantie op camping La Plage in St-Hilaire-de-Riez:
  • Saint-Jean-de-Monts en Saint-Gilles-Croix-de-Vie liggen op enkele kilometers afstand, en langs de boulevards is het er 's avonds altijd gezellig.
  • Op ongeveer 30 kilometer naar het zuiden ligt het bekende Les Sables d'Olonne.
  • Wat minder hectiek? Een tocht van Saint-Hilaire-de-Riez langs het riviertje Vie naar het meer van Apremont is een heel leuke tocht. Bezoek daar dan ook het mooie kasteel van Apremont. De Vie leent zich goed om in te vissen.
  • Ook de stad Challans is een bezoek waard.