Algemeen

Extra informatie

Ligging / omgeving

Prijzen

Send a friend
Verzonden door:
E-mail:
Stuur naar:
E-mail:
   Stuur ook een kopie naar mezelf
 
versturen
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
camping Éden
1305 km v.a. Utrecht
Gemiddelde waardering8.5 Bekijk de 114 beoordelingenBron: Zoover
7 ha.
zwembad 1/5-30/8
zwemgelegenheid in natuurwater
animatie in het hoogseizoen
fietsverhuur
tafeltennis
speeltuintje
voetbalveld
bar
restaurant 1/5-30/8
afhaalgerechten
T.V. ruimte
levensmiddelenwinkel (beperkt assortiment)
wasmachines
Wi-Fi (gratis)
direct aan de rivier de Donau

Camping Éden, Neszmély

Camping Éden ligt direct aan een breed gedeelte van de Donau, met alle gemakken en comfortabele voorzieningen van hoog niveau.

Waarom camping Éden?
  • De camping heeft moderne, uitgebreide douche- en toiletruimtes, animatieruimte, beachvolleybalveld, speeltuin, en verhuur van mountainbikes.
  • Het restaurant serveert heerlijke Hongaarse gerechten, en komt zelfs voor op de lijst van de honderd beste restaurants van Hongarije.
  • Er is een jachthaven en u kunt waterskiën, een boot, kayak of kano huren of een tochtje in een roeibootje maken. Bijvoorbeeld naar één van de romantische eilandjes in de rivier. Liefhebbers van vissen kunnen hier een hengeltje uitgooien.
  • Voor de kinderen is er in het hoogseizoen een dagelijks wisselend animatieprogramma, met playbackshows, sportwedstrijden en optochten.


Omgeving van camping Éden, Neszmély

Een leuke vakantiebestemming aan de Donau onder Nederlands beheer. U vindt hier rust, ongerepte natuur, cultuur, architectonische hoogstandjes, watersportmogelijkheden en een oase voor kinderen.

Enkele tips voor uw vakantie op camping Éden in Neszmély:
  • Nabij de camping ligt het beschermde natuurgebied van Gerecse, een bergketen van 400 tot 600 meter hoog. Een schitterend wandelgebied. Geniet van de prachtige natuur met wild, roofvogels, en verstilde vergezichten.
  • In Komarom vindt u nog heetwaterbronnen.
  • In het nabijgelegen Tata bevinden zich diverse burchten en kastelen.
  • Voor nog meer cultuur is er op 85 kilometer afstand de stad Budapest. Interessant zijn daar het Koninklijk Paleis, het Oudheidkundig Museum, het Oorlogsmuseum en Obuda, waarin het ontstaan van Budapest wordt uitgelegd. Voor de echte kunstliefhebber is er nog het Hongaars Nationaal Museum.