fr-log.jpg

Campings Rives/Villeréal

Camping Rives

De camping in Rives Villeréal is gelegen aan de voet van het indrukwekkende kasteel in de Lot-et-Garonne, het zuidwesten van Frankrijk. Het ideale startpunt voor een ontdekkingsreis door de zuidelijke Dordogne. In de omgeving kunt u genieten van de prachtige, groene bossen, de kastelen Biron of Bonaguil, eeuwenoude dorpjes, de grotten, gezellige lokale markten en de voortreffelijke gastronomie. U zult zelf ervaren bij een verblijf op de camping in Rives Villeréal dat het lijkt alsof de tijd hier stil heeft gestaan.

Lees verder
Kies uit 1 camping in Rives Villeréal bij Vacansoleil

Camping Château de Fonrives

Rives Villeréal - Lot-et-Garonne - Frankrijk

Camping naast het kasteel van de eigenaar. Vissen in het meertje, spelen in het grote zwembad met 6 glijbanen, fit blijven op het fitnessparcours in het eigen bos van 20ha.