Contact

Menu

Waarom camping Château de Fonrives ?

  • Verzorgde kasteelcamping met veel speelruimte voor de kids
  • Kinderen zijn gek op de animatie en het zwembad met leuke waterglijbanen
  • En ú komt hier helemaal tot rust met een wandeling bij de vijver

Reviews: Geliefd bij andere gasten

Geliefd bij andere gasten

7,3
Goed Gemiddelde score van   12   beoordelingen   door Vacansoleil-gasten
  • Zwembad
    Uitstekend
  • Omgeving
    Uitstekend
  • Onderhoud van de camping
    Uitstekend
  • Campingpersoneel
    Uitstekend
  • Zwembad
    Uitstekend
  • Omgeving
    Uitstekend
  • Onderhoud van de camping
    Uitstekend
  • Campingpersoneel
    Uitstekend
  • Accommodatie
    Uitstekend

Over de camping

Camping Château de Fonrives

Aan de voet van het imposante kasteel van de eigenaren ligt de ruim opgezette camping Château de Fonrives. U voelt zich hier helemaal kasteelheer of -dame, als u een hengeltje uitwerpt in de grote centrale plas of een rondje doet over het 'parcours de santé'.

Aanbevolen door onze regiospecialist

"Camping naast het kasteel van de eigenaar. Vissen in het meertje, spelen in het grote zwembad met 6 glijbanen, fit blijven op het fitnessparcours in het eigen bos van 20ha."

De omgeving van Château de Fonrives

Tussen de drukbezochte stroomdalen van de Lot en de Dordogne ligt een gebied waar het nog heerlijk rustig is. Dat het ooit anders is geweest bewijzen de vele kastelen en versterkte forten, vaak omringd door middeleeuwse dorpjes. Het heet hier dan ook 'pays de bastides', waar lang geleden de struikrovers en roofridders heersten.

Accommodaties op deze camping:

  • Stacaravans
  • Staanplaatsen

Accommodaties, prijzen & beschikbaarheid

Reviews & beoordelingen

7,3

Gemiddelde score van 12 beoordelingen door Vacansoleil gasten

  • Zwembad
    Uitstekend
  • Omgeving
    Uitstekend
  • Onderhoud van de camping
    Uitstekend
  • Campingpersoneel
    Uitstekend
  • Animatie & activiteiten
    Geen score beschikbaar
  • Accommodatie
    Uitstekend
  • Eten en drinken
    Goed
  • Speelplekken voor kinderen
    Uitstekend
  • Sanitaire gebouwen
    Geen score beschikbaar
  • Grootte van de plaats
    Geen score beschikbaar

Omgeving

Enkele tips voor uw vakantie op camping Château de Fonrives in Rives Villeréal

  • U waant zich hier soms eeuwen terug in de tijd. Zoals bij de houtsnijder in Monflanquin, de glasblazer in Issigeac en de oude winkeltjes in Villeréal.
  • Dichtbij liggen de kastelen van Biron, Bonaguil en het beroemde wijnkasteel van Monbazillac.
  • U bent vlak bij de Dordogne, een half uur rijden van Bergerac en een uurtje van Sarlat en Agen. Maak bijvoorbeeld een kanotocht op de Dordogne en maak er in de prachtige, oude steden een compleet dagje uit van.
  • Dichtstbijzijnde luchthaven: Bordeaux (BOD) op 160 km
  • 2e dichtstbijzijnde luchthaven: Brive-la-Gaillarde (BVE) op 160 km
  • 3e dichtstbijzijnde luchthaven: Bergerac (EGC) op 30 km
  • Treinstation: 30 km
  • Terrein: vlak en boomrijk
  • Dichtstbijzijnde meer: direct aan het meer

Bekijk ook eens deze populaire campings

Nog niet gevonden wat u zoekt?

We hebben nog veel meer campings voor u. Bekijk alle campings in 17 landen