Contact

Menu

Waarom camping Domaine de la Paille Basse?

  • Ruimtelijke familiecamping op een heuvel mídden in het bos
  • Zwembaden, waterspeeltuin, Teen Lounge: superleuk!
  • Op avontuur? Ontdek de Lot, de Dordogne en de Corrèze

Deze camping heeft nog geen reviews en beoordelingen.
X,X
Geen score beschikbaar Gemiddelde score van x beoordelingen door Vacansoleil-gasten
  • Zwembad
  • Omgeving
  • Onderhoud van de camping
  • Campingpersoneel
  • Zwembad
  • Omgeving
  • Onderhoud van de camping
  • Campingpersoneel
  • Animatie & activiteiten

Over de camping

Camping Domaine de la Paille Basse

Gebouwd in een voormalig middeleeuws boerderijcomplex. Nu voorzien van luxe faciliteiten zoals het zalige zwembad, een waterspeeltuin en waterglijbanen. Ja, hier bovenop de heuvel midden in een groot bos treft u die perfecte kampeercombi van natuur en comfort. Leun achterover met een boek, terwijl de vogels in al die bomen om u heen hun deuntjes fluiten. Intussen zijn de kids in hun element bij de te gekke camping- en animatieactiviteiten; van schatzoeken, dansen en schminken tot minimotorcrossen, ponyrijden en quadrijden.

Aanbevolen door onze regiospecialist

"Groene familiecamping met leuke zwembaden, een goed restaurant en uitgebreide animatie. Midden in een bosrijk gebied met prachtige wandelroutes. De perfecte combi van natuur en comfort."

De omgeving van Domaine de la Paille Basse

Camping Domaine de la Paille Basse ligt idyllisch bovenop een heuvel in Souillac. Uw omgeving is groener dan groen. Uw uitzicht is mooier dan mooi. En de mogelijkheden voor activiteiten en sightseeing in de buurt zijn ein-de-loos. U bevindt zich hier namelijk in de Lot en bent ook nog eens dicht bij de Corrèze en de Dordogne. Dat betekent dat u tientallen uitstapjes kunt maken!

Accommodaties op deze camping:

  • Glamping
  • Stacaravans
  • Safaritenten

Accommodaties, prijzen & beschikbaarheid

Reviews & beoordelingen

Omgeving

Enkele tips voor uw vakantie op camping Domaine de la Paille Basse in Souillac

  • Een dagje sightseeën? Stap in uw auto en rij naar Gouffre de Padirac. Een wel heel bijzondere druipsteengrot. Naast stalactieten en stalagmieten ziet u hier kraakhelder grottenwater. Op één plek kijkt u door een rond gat de hemel in. Op deze plek heeft het zonlicht appeltjesgroen mos op de rotswanden getoverd. Magisch.
  • De Autoire-waterval is nog zo’n natuurpareltje dicht bij uw camping. De waterval ligt diep verscholen in het bos. Trek daarom uw wandelschoenen aan. Onderweg wordt u al getrakteerd op sight nummer één en twee: het dorp Autoire en Château des Anglais, een kasteeltje tussen twee rotswanden in. In het bos hoort u al klauterend dat u dichterbij komt… Ja, daar is-ie, sight nummer drie: de waterval. Waarin u trouwens heerlijk kunt afkoelen.
  • Maak een ritje met de originele stoomtrein ‘Le Truffadou’ in Martel en kijk uw ogen uit als u hoog boven het groene landschap langs rotspartijen en over viaducten tuft.
  • De Dordogne ligt ook om de hoek. Hier gaat u heen voor de heilige stad tegen de muur: Rocamadour. En ook voor Château des Milandes met topuitzicht over de rivier en Château Castelnau, waar de kids ridder en jonkvrouw kunnen spelen. Trek gekregen? De Dordogne staat bekend om zijn verrukkelijke keuken. Schuif bijvoorbeeld aan bij een restaurant in Carsac, Aillac of Beynac.
  • Voor nog meer vermaak zet u koers naar de naastgelegen regio Corrèze. Mooie middeleeuwse dorpjes als Turenne. Romantische stadjes aan het water, zoals Argentat. En het museum van de Neanderthalers in La Chapelle-aux-Saints. U vindt het hier allemaal.
  • Naast natuur, historie en stadjes is er ook voor de kids en tieners van alles te beleven. De 5 leukste kidstips: boomtop klimmen bij ‘Rocamadour Aventure’ (34 km), lasergamen en paintballen bij ‘Evasion Nature Park’ (28 km), de kartbaan ‘Karthors’ (82 km), het apenpark ‘La Forêt des Singes’ (31 km) en het water- en speelpark ‘Quercyland’ (9 km).
  • Dichtstbijzijnde luchthaven: Brive-la-Gaillarde (BVE) op 20 km
  • Supermarkt: 10 km
  • Terrein: glooiend en boomrijk
  • Dichtstbijzijnde rivier: op 8 km van de rivier de Dordogne

Bekijk ook eens deze populaire campings

Nog niet gevonden wat u zoekt?

We hebben nog veel meer campings voor u. Bekijk alle campings in 17 landen