{{pctDispo}}
Verfijn je zoekopdracht
Resultaten filteren
{{filterSelected.length}}{{pctDispo}}
6 personen hebben deze week geboekt
Accommodaties die passen bij je selectie
{{nbProductsDispo}} accommodatie voldoet aan je voorkeuren {{nbProductsDispo}} accommodaties voldoen aan je voorkeuren
{{p.produit_libe}}
-
{{p.surface}}m²
-
{{p.pax}} personen
-
{{carac.valeur}}
-
{{carac.valeur}} Slpk {{carac.valeur>1?'s':''}}
-
{{carac.valeur}} Bdk
- {{elem.libelle}}
Accommodatiegegevens
Samenvatting van mijn verblijf
Samenvatting van mijn verblijf
Kies een tarief
Geboekte extra's zoals skimateriaal, skipassen of catering? Die krijg je volledig terug. Geen gedoe, geen papierwerk!
Samenvatting van mijn verblijf
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.
Suggestie van de beschikbare data: {{ sprintf(lng.gettext('2C9FFAFF-47BC-03DF-F8A1-33346180EBF9'), formatDateLocale(period.debut), formatDateLocale(period.fin_plus)) }}.Samenvatting van mijn verblijf
Kies een tarief
Geboekte extra's zoals skimateriaal, skipassen of catering? Die krijg je volledig terug. Geen gedoe, geen papierwerk!
Samenvatting van mijn verblijf
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.
Suggestie van de beschikbare data: {{ sprintf(lng.gettext('2C9FFAFF-47BC-03DF-F8A1-33346180EBF9'), formatDateLocale(period.debut), formatDateLocale(period.fin_plus)) }}.Accommodatiegegevens
Bekijk de camping
- 900 m
- Zwembad
- Waterpark
- Wifi
- Restaurant
Beschrijving van de camping
- Rustige oase op 900 meter van het strand
- Autovrij dus rustig en veilig
- Gratis toegang tot alle voorzieningen van topcamping La Sirène
Strand en palmbomen
Op deze rustig gelegen vijfsterrencamping land je in een paradijsje. Overal palmbomen, een droom van een zwembad, een speeltuin en animatie voor je kinderen, en om het helemaal af te maken op 900 meter afstand het zalig zachte brede zandstrand aan de Middellandse Zee.
Gratis toegang tot La Sirène
Aan de overkant van de weg? Daar vind je Camping La Sirène. Net zo bekend en geliefd als camping L'Hippocampe. Het mooie? Deze twee campings horen bij elkaar, maar L'Hippocampe is kleiner en rustiger. Vertoef je hier, dan mag je óók zwemmen en roetsjen in het waterpark van La Sirène en profiteer je van alle andere faciliteiten van deze bruisende buurcamping. Dat wordt dubbel zoveel vakantiepret!
Alle dagen waterpret
Op Camping L'Hippocampe vind je twee watergebieden voor vele uren waterpret, waaronder een prachtige lagune van 380 m2 omringd door kunstmatige rotsen, palmbomen en watervallen. Voor de kleintjes zijn er glijbanen en waterstralen voor eindeloos plezier.
Sporten en activiteiten
Sportliefhebber? Leef je uit op de multisportvelden, tennisbanen, het boogschietveld en de minigolfbaan. Het animatieprogramma trakteert je op een breed aanbod activiteiten, waaronder aquagym, aquabike, pilates en zumbalessen. Kinderen vermaken zich in de kinderclub met verschillende leuke en educatieve activiteiten, terwijl er ook voor je tieners van alles georganiseerd wordt. Echt top!
Ontdek de omgeving
Argelès-sur-Mer lag vroeger aan zee, maar door de verlanding ligt het nu ongeveer een kilometer landinwaarts. Aan de kust is het nieuwe Argelès-Plage ontstaan. Beide plaatsen hebben hun eigen centrum met winkeltjes, bars en restaurantjes, maar ze lopen tegenwoordig praktisch in elkaar over. Dat betekent overal gezelligheid onderweg naar het strand. Er is ook nog Port Argelès, waar de plezierjachten aanmeren.
Enkele tips voor je vakantie op Camping L'Hippocampe in Argelès-sur-Mer
- Elke vorm van watersport is hier mogelijk. Zeilen, zeekajakken, duiken, waterskiën, waterfietsen en nog veel meer. Op het strand of aan een van de vele terrasjes kun je daarna weer op adem komen.
- Ontdek de nabijgelegen toeristische attracties, waaronder Céret en zijn Museum voor Moderne Kunst, en de prachtige baai van Paulilles.
- Amper drie kilometer zuidelijker ligt het schilderachtige Collioure met het oude Fort Miradou, waar je een mooie blik over de zee kunt werpen.
- Vergeet ook niet naar de prachtige stad Perpignan te gaan, of het leuke Port Leucate.
- Verken de natuurlijke schoonheid en culturele schatten van de regio, wandel door de charmante straatjes en bewonder de monumenten van Argelès-sur-Mer. Ontdek de verborgen baaien langs de kust en geniet van alles wat deze prachtige omgeving te bieden heeft.
- Voor de avontuurlijke gasten zijn er tal van activiteiten in de buurt, zoals Argelès Aventures en Aqualand. Van boomklimmen tot waterpret en outdoor activiteiten, er zijn avonturen voor iedereen.
Faciliteiten
- Waterpark : Lagon extérieur à l’ambiance tropicale de 380m², grande piscine à plusieurs profondeurs, cascades, bain à bulles, toboggans et jets d’eau, ouverts tous les jours de 10h à 19h, toute la saison
- Zwembad : Zwembad: Tropisch buitenlagune van 380m², groot zwembad met verschillende dieptes, watervallen, bubbelbad, glijbanen en waterstralen, dagelijks geopend van 10.00 tot 19.00 uur gedurende het hele seizoen.
- Wellnessruimte : Fitnessruimte: bij La Sirène, vanaf 18 jaar - beschikbaar op reservering
- Midgetgolf : gratis en op camping La Sirène
- Jeu de boules
- Fietsverhuur : Bij Blue Béar naast de camping
- Tennis : diverse tennisbanen beschikbaar - 1 baan beschikbaar op camping La Sirène
- Multisportterrein : 2 tennisbanen beschikbaar op camping La Sirène (reserveren verplicht)
- Tienerclub : geopend in juli en augustus
- Kinderclub : 3/12 jaar - het hele seizoen geopend
- Animatie voor gezinnen
- Wifi : €30 voor 2 weken - €20 voor 1 week - €10 voor 3 dagen - 1 wifi-code werkt voor 2 apparaten tegelijkertijd
- Babybad : gratis - op reservering en afhankelijk van beschikbaarheid
- Kinderstoel : gratis - op reservering en afhankelijk van beschikbaarheid
- Winkel / supermarkt : dagelijkse levensmiddelen - op camping La Sirène
- Eindschoonmaak : optioneel: 3 slaapkamers €60, 4 slaapkamers €80 - bij reservering uiterlijk 48 uur voor vertrek
- Bedlinnenpakket : Lakenspakket per bed: € 13/bed/week - Badpakket per persoon (1 grote handdoek + 1 kleine handdoek): € 7/week/persoon - op reservering en afhankelijk van beschikbaarheid
- Wasserette : zelfbediening 24 uur per dag - Wassen: €5,50 - Drogen: €5,50
- Kinderbed : €15 per verblijf - op reservering en afhankelijk van beschikbaarheid
- Parkeerplaats : 1 voertuig inbegrepen - extra voertuig toegestaan op de ingangsparkeerplaats: tussen € 5 en € 7/dag, afhankelijk van het seizoen
- Restaurant : De Bambou Bar verwelkomt je van april tot eind september in een Aziatische sfeer om Thaise specialiteiten en cocktails te proeven
- Toegang strand : 900 m
- Bereikbaar per trein : Argelès-sur-Mer (3,2 km)
- Dichtbij vliegveld : Josep Tarradellas Barcelona-el Prat Luchthaven #BCN (176,8 km)
- Huisdieren toegestaan (tegen betaling) : Seuls les animaux domestiques tenus en laisse sont acceptés gratuitement. Vous devez alors présenter leurs carnets de vaccinations au bureau d'accueil. Un seul animal est autorisé par logement. Ils ne doivent pas être laissés enfermés seuls en l'absence de leurs maîtres qui sont civilement responsables. Les chiens de 1ère et 2ème catégorie sont interdits. Chiens de la famille des molossoïdes interdits.
- Laadstation voor elektrische auto's : zie prijzen en betaling ter plaatse
- Waarborg (tegen toeslag) : 200
- Toeristenbelasting (te betalen) : €0,86/dag/persoon ouder dan 18 jaar – ter plaatse te betalen
Klantbeoordelingen
Berekend uit 68 adviezen verkregen over 3 jaar
Sommige reviews zijn automatisch vertaald
De woordkeuze is mogelijk niet helemaal accuraat. We vragen je begrip hiervoor.
Sorteer op:
Bereid je reis voor
Adres:
Route de Taxo à la Mer
66700 Argelès-sur-Mer
routeVanuit het noorden: snelweg A 9 - afslag Perpignan Sud dan snel weg naar Argelès-sur-Mer (20km)
Vanuit het zuiden: snelweg A 9 - afslag Boulou. Argelès is 18 km bij de snelweg
Met de trein:
SNCF treinstation in Argelès dorp (2 km van het strand). Vanaf het treinstation Argelès, bus en taxi naar Argelès Beach.
Per vliegtuig:
Internationale luchthaven Perpignan-Rivesaltes 25 km van Argelès-sur-Mer.
Luchthaven Girona 90 km van Argelès-sur-Mer
Luchthaven Carcassonne 120 km
Openingstijden:
Zaterdag: 10.00 - 18:00
Zondag: gesloten