{{pctDispo}}
Verfijn je zoekopdracht
Resultaten filteren
{{filterSelected.length}}{{pctDispo}}
0 personen hebben deze week geboekt
Accommodaties die passen bij je selectie
{{nbProductsDispo}} accommodatie voldoet aan je voorkeuren {{nbProductsDispo}} accommodaties voldoen aan je voorkeuren
{{p.produit_libe}}
-
{{p.surface}}m²
-
{{p.pax}} personen
-
{{carac.valeur}}
-
{{carac.valeur}} Slpk{{carac.valeur>1?'s':''}}
-
{{carac.valeur}} Bdk
- {{elem.libelle}}
Accommodatiegegevens
Samenvatting van mijn verblijf
Samenvatting van mijn verblijf
Kies een tarief
Geboekte extra's zoals skimateriaal, skipassen of catering? Die krijg je volledig terug. Geen gedoe, geen papierwerk!
Samenvatting van mijn verblijf
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.
Suggestie van de beschikbare data: {{ sprintf(lng.gettext('2C9FFAFF-47BC-03DF-F8A1-33346180EBF9'), formatDateLocale(period.debut), formatDateLocale(period.fin_plus)) }}.Samenvatting van mijn verblijf
Kies een tarief
Geboekte extra's zoals skimateriaal, skipassen of catering? Die krijg je volledig terug. Geen gedoe, geen papierwerk!
Samenvatting van mijn verblijf
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.
Suggestie van de beschikbare data: {{ sprintf(lng.gettext('2C9FFAFF-47BC-03DF-F8A1-33346180EBF9'), formatDateLocale(period.debut), formatDateLocale(period.fin_plus)) }}.Accommodatiegegevens
Bekijk de camping
- 200 m
- Zwembad
- Waterpark
- Wifi
- Restaurant
Beschrijving van de camping
De camping biedt toegang tot een watergebied inclusief een zwembad Verwarmd vanaf eind juni. Op ons grote zwembad strand wachten ligbedden en parasols op iedereen die zich onder de zon wil laten gaan.
Veel animaties Het wordt vast leuk. Overdag wordt elke dag een ander toernooi aangeboden, zoals voetbal, volleybal, waterpolo, pingpong of petanque.
U kunt op elk moment sportartikelen lenen: sneeuwschoenen, ballonnen, petanqueballen, enz...
Een speeltuin en een kinderclub zijn beschikbaar voor een sportieve en leuke vakantie!
Voor kinderen van 3 tot 12 jaar: Miniclub is de beste plek om vrienden en vrienden te maken voor vakantie. Open van 10 tot 12 uur.
De facilitators organiseren elke dag verschillende workshops en collectieve wedstrijden.
Op een avond organiseert de gastheer ook geweldige spelletjes voor het hele gezin: Olympiades, schattenjacht, en andere spellen voor kleine en grote kinderen!!
De camping beschikt over meerdere diensten praktijken: Eten: Restaurant/bar
Gedurende de hele dag biedt de bar ijs en drankjes in de zomer. In mei, juni en september is de bar dagelijks geopend vanaf 16u.
Het restaurant is elke avond geopend in de zomer en biedt salades, grills, pizza's en ijs tegen zeer betaalbare prijzen, zodat u kunt komen met het gezin en weg te nemen service.
In onze kleine supermarkt vindt u basisbenodigdheden (de supermarkten liggen op 3 minuten afstand), verse dranken en lokale producten.
Vers brood en hete croissants zijn elke ochtend vanaf 8:00 uur verkrijgbaar. U kunt ook genieten van een uitgebreid ontbijt op het terras van de bar in juli en augustus.
In Aubenas vindt u ook alle voorzieningen: winkelcentra, garage, arts, etc... en slechts 5 minuten met de auto of bus (tijd op aanvraag bij de receptie van de camping).
BeschikbaarOp de grond, self-service groep barbecues zijn beschikbaar evenals picknicktafels.
Faciliteiten
- Waterpark
- Zwembad : geopend eind juni
- Kinderspeeltuin
- Jeu de boules
- Tafeltennis
- Multisportterrein
- Kinderclub : Van 4 jaar tot 12 jaar (morgen in juli en augustus)
- Animatie voor kinderen
- Animatie voor gezinnen
- Sportactiviteiten
- Wifi : On-the-spot rate and settlement
- Barbecue
- Broodjesservice
- Winkel / supermarkt
- Babypakket : 5 €/dag/kit (bad, kinderstoel, babybed zonder matras) - ter plaatse aan te passen
- Beddengoed : Groot bed: Textiel vel: 16 €/bed (zakjes + plat vel) klein bed: textiel vel: 14 €/bed (pourcase + plat vel) ter plaatse te regelen
- Handdoeken : 8 €/kit (1 grote handdoek, 1 kleine handdoek, een baduitgang) - ter plaatse te zetten
- Eindschoonmaak : 80€ - ter plaatse te betalen
- Parkeerplaats : 1 vrije zitplaats Extra voertuig: 5 €/d - motorfiets: 1,5 €/d
- Restaurant
- Snackbar
- Toegang strand : 200 m
- Bereikbaar per trein : Angoulême (4,7 km)
- Afstand tot meer/rivier : 200 m
- Dichtbij vliegveld : Luchthaven Bordeaux-Mérignac #BOD (135.5 km)
- Huisdieren toegestaan (tegen betaling) : Hond en kat geaccepteerd, maximaal 2 Uit categorie 1 en 2, actueel vaccinatieboekje, Tenu en riem op de camping. Tarieven: Huur: 8 €/dag/dier en 45 €/verblijf/dier Naakte locatie: 4 €/dag/dier
- Waarborg (tegen toeslag) : 400
- Milieubelasting : 0,45 €/dag/persoon - ter plaatse te betalen
- Toeristenbelasting (te betalen) : 0,55 €/volwassene/dag - ter plaatse te betalen
Klantbeoordelingen
Berekend op basis van 11 reviews over een periode van 5 jaar
Sommige reviews zijn automatisch vertaald
De woordkeuze is mogelijk niet helemaal accuraat. We vragen je begrip hiervoor.
Sorteer op:
Duurzaam genieten, met respect voor de natuur
Hier draait het niet alleen om vakantie, maar ook om zorg voor de planeet. Deze campings doen er alles aan om de impact op het milieu te verkleinen, en dat zie je terug in hun acties.
-
Toegankelijk voor personen met een beperking
Dit verblijf is erkend met het label ‘Tourisme et Handicap’ en zet zich in voor een vakantie die voor iedereen toegankelijk is.
Algemene informatie
Adres:
1 rue du camping
16710 Saint Yrieix sur Charente
routeOpeningstijden:
Zaterdag: 10.00 - 18:00
Zondag: gesloten



