Ga naar de mooiste steden
In de buurt van uw camping in de Lot ligt het Middeleeuwse Cahors. Wandel door de smalle, oude straatjes, langs vakwerkhuizen en bewonder zowel de Gotische kathedraal van Saint Étienne als de 14e-eeuwse brug Pont Valentré. Ontspan vervolgens aan de rivier met een lunch, terwijl u geniet van het uitzicht. Een andere mooie stad voor een dagje uit? Agen, in Lot-et-Garonne. Daar zijn de belangrijkste bezienswaardigheden het kunstmuseum Musée des Beaux-Arts en de kleurrijke 19e-eeuwse muurschilderingen van de Saint-Caprais-kathedraal. Lunchen op een schitterend uitnodigend plein? Op naar Montauban! Adem de sfeer in en maak kiekjes van het Palais épiscopal de Montauban en de Eglise Saint-Jacques. En dan weer heerlijk verder slenteren, over de oever langs de rivier de Tarn. Wilt u sightseeing combineren met shopping? Kies dan voor een bezoek aan Sarlat-la-Canéda als uitje vanaf uw camping in de Lot. Deze stad ligt in de Dordogne en heeft een aantal populaire markten om lekker te snuffelen!
Andere tips voor uw campingvakantie in de Lot
Dicht bij uw camping in de Lot vindt u een aantal magische plaatsen om bekijken. Zoals het Middeleeuwse Saint-Cirq-Lapopie, dat een plekje heeft gekregen op de lijst met mooiste dorpen van Frankrijk. Saint-Cirq-Lapopie is gebouwd tegen een klif, op ongeveer 100 meter boven de rivier de lot. Wauw, sprookjesachtig! Een grot van binnen bekijken? 2 tips: Le Gouffre de Padirac met ondergrondse meren en stalactieten, en Grotte du Pech-Merle in Cabrerets met indrukwekkende, prehistorische grotschilderingen. Voor een duik in de geschiedenis en kunstwereld bezoekt u Figeac. Wip langs het Champollion-museum, geweid aan de geschiedenis van het geschrift en Jean-François Champollion, een taalkundige die Egyptische hiëroglyfen ontcijferde. Voor die perfecte foto om naar huis te sturen gaat u naar Rocamadour. Die plaats ligt super dicht bij uw camping in de Lot en is dé must voor uw vakantie. Beklim de treden van de imposante Grand Escalier, naar de 15e-eeuwse Chapelle Notre-Dame... Wederom zo’n sprookjesachtig plekje in de Lot!
Bekijk ook onze andere campingopties in Frankrijk
Vacansoleil biedt meer dan 200 campings aan in Frankrijk. Het kan dus bijna niet dat er niks voor jou tussen zit. Bekijk het volledige aanbod de
pagina.