Gîte de France Oma's huis breit 3 aren

Verfijn je zoekopdracht

Reizigers
Voeg reisgenoten toe
Volwassenen 13 jaar en ouder
Kinderen van 3 tot 12 jaar
Baby's van 0 tot 2 jaar
Filter

Resultaten filteren

{{filterSelected.length}}
Sorteer op:
Volwassenen 13 jaar en ouder
Kinderen van 3 tot 12 jaar
Baby's van 0 tot 2 jaar
Beperkte beschikbaarheid
{{pctDispo}}
Zeer populaire bestemming
0 personen hebben deze week geboekt
Stijgende prijzenBoek voordat de prijzen stijgen

Accommodaties die passen bij je selectie

Accommodatiegegevens

-{{pourcentage}}% {{barrePrice}}€ {{finalPrice}}€/pers.
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.

Une formule ski ?

Beschrijving van de vestiging

Het Maison de Mamie Tricote zal u verleiden met zijn authentieke charme, comfort en ideale locatie om de Corrèze en zijn bewaard gebleven landschappen te ontdekken.
Le Pescher is een pittoresk dorp gelegen tussen groene valleien en beken, halverwege tussen Collonges-la-Rouge en Beaulieu-sur-Dordogne, twee juwelen van de Corbezaanse Midi.
U zult genieten van een wandeling door de oude steegjes met stenen huizen, ontdek het kleine lokale erfgoed en geniet van de rust van het platteland.
Voor liefhebbers van wandelingen, verschillende wandel- en wandelpaden (GRP) door de regio, met uitzicht op de Dordogne vallei en de Corbezaanse heuvels.
Op enkele kilometers afstand vindt u middeleeuwse dorpjes, bastides en opmerkelijke bezienswaardigheden, evenals lokale markten en typische kleine winkels, voor een authentieke onderdompeling in het erfgoed van de Corbezaanse Midi.

Faciliteiten

Locatie
  • Dichtbij vliegveld : Luchthaven Toulouse-Blagnac #TLS (165,4 km)

Bereid je reis voor

Adres:

105 rue des Gardes

19190 LE PESCHER

route

Openingstijden:

16:00-00:00
+31 10 798 25 68
Ma t/m vrij 9.00 - 19.00
Zaterdag: 10.00 - 18:00
Zondag: gesloten