Valamar Camping Baška 4 Sterren

Valamar Camping Baška 4 Sterren

Verfijn je zoekopdracht

Reizigers
Voeg reisgenoten toe
Volwassenen 13 jaar en ouder
Kinderen van 3 tot 12 jaar
Baby's van 0 tot 2 jaar
Filter

Resultaten filteren

{{filterSelected.length}}
Sorteer op:
Volwassenen 13 jaar en ouder
Kinderen van 3 tot 12 jaar
Baby's van 0 tot 2 jaar

{{compteurFiltreCategorie(index)}}
Beperkte beschikbaarheid
{{pctDispo}}
Zeer populaire bestemming
0 personen hebben deze week geboekt
Stijgende prijzenBoek voordat de prijzen stijgen

Accommodaties die passen bij je selectie

In de periode van tot

Accommodatiegegevens

-{{pourcentage}}% {{barrePrice}}€ {{finalPrice}}€/pers.
Deze accommodatie is niet beschikbaar op uw data. Probeer andere data of blijf zoeken naar accommodatie.

Une formule ski ?

Bekijk de camping

  • Zwembad
  • Waterpark
  • Wifi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan (tegen betaling)

Beschrijving van de camping

Plattegrond weergeven 
  • Compleet ontspannen op het eiland Krk
  • Strand op 50 meter afstand
  • Bij de gezellige boulevard van het stadje
Beleef een geweldige gezinsvakantie op Valamar Camping Baška. Een grote levendige camping op het eiland Krk, prachtig gelegen aan de kristalheldere Adriatische Zee. Het strand van Vela Plaza ligt aan je voeten en er zijn activiteiten voor alle leeftijden. Een perfecte bestemming voor gezinnen met kinderen. De bruisende boulevard van Baška ligt om de hoek.
  • Zwemmen en waterpret is ‘all-in' op deze familietopper. Kinderen zoeven juichend van de waterglijbanen en de kleintjes zetten hun vrolijkste snoeten op in hun eigen (ondiepe en veilig afgeschermde) waterparadijsje.
  • Zwem je liever in zee? Het schitterende Blauwe Vlag-strand van Vela Plaza ligt maar 50 meter van de camping.  Geniet van het 1800 meter lange strand dat langzaam afloopt in de zee. Een ideaal strand voor jonge kinderen.
  • Kinderen zijn de eregasten! De speeltuin, de midgetgolfbaan, de activiteiten van het enthousiaste animatieteam … je lieverds tuimelen van het ene in het andere avontuur.
  • Lekker eten? De bruisende Baška-boulevard is the place to be. Dat is één lange rij van restaurants. Kies een tafeltje en geniet van de Kroatische keuken.
  • Deze camping heeft nóg een verrassing: het uitzicht! Aan de ene kant de glinsterende Adriatische zee. Aan de andere kant de groene heuvels van het binnenland.
  • Laat je in de watten leggen in het wellnesscentrum. Sauna, solarium, bubbelbad, schoonheidssalon, alles voor die welverdiende oppepper voor jezelf.
  • Watersportliefhebbers kunnen alle zeilen bijzetten! Windsurfen, zeilen, waterskiën, duiken, varen, snorkelen, het aanbod is uitdagend!
Verken de omgeving op het eiland Krk
Baška Beach Camping Resort ligt 1 kilometer van Baška, een geliefde badplaats op het zuidelijkste puntje van het eiland Krk. Inderdaad, een eiland. Geen nood aan een boot: een brug verbindt Krk met het vasteland.  De populaire kindvriendelijke badplaats Punat ligt op 18 kilometer afstand. Het beroemde wijngebied van Vrbnik vind je 19 kilometer naar het noorden. De gelijknamige hoofdstad Krk ligt 25 kilometer ten noordwesten van je camping.
  • Een gezellige dag op loopafstand van de camping? De boulevard naar het stadje Baška ligt om de hoek (1 km). Rondneuzen in leuke winkels, een verkoelend drankje pakken in zo'n Kroatisch barretje, lekker lunchen met uitzicht op zee ... heerlijke dag!
  • Het ultieme gezinsavontuur: een spannende tocht in een heuse onderzeeër. Laat je betoveren door het kleurrijke leven op de oceaanbodem.
  • Geïnteresseerd in geschiedenis? Bezoek de hoofdstad van het eiland: Krk (25 km). Wandel door het prachtige stenen labyrint van deze voormalige Romeinse nederzetting en bewonder de Romaanse kathedraal en het 12e-eeuwse Frankopan-kasteel.
  • Wijnliefhebbers gaan naar de oostkuststad Vrbnik (19 km). De beste wijnen van Krk vragen om een proeverij. Een glas van de heerlijke goudgele Žlahtina is een must. Overtuigd van de smaak? Sla je slag in een van de gerenommeerde wijnhuizen. Zo'n fles smaakt ook prima op de camping.
  • Wandelen in een prachtige omgeving, daar kríjg je energie van. Neem het bospad van Baška naar de baai van Vela Luka (4 km). Stap door de natuur, bewonder het machtige uitzicht en beloon uzelf met een ijskoud drankje na thuiskomst op de camping.
  • Voor de perfecte stranddag met de kinderen ga je naar Punat (18 km). Dit strand is bijzonder kindvriendelijk en gezellig. Er zijn veel leuke eetplekken waar je een hapje verorbert in de schaduw, al wacht er ook een spannend avontuur op je: duiken in oldfashioned style. Hijs je in een antieke duikuitrusting (je weet wel, met die grote helmen) en speur de zeebodem af naar zeesterren, krabben en vissen.
  • Op zoek rust en stilte? Maak een korte boottocht van Punat naar het kleine eiland Kosljun. Het herbergt een prachtig oud klooster uit 1480, bewoond door Franciscaanse monniken. Dus … stttt!

Faciliteiten

Waterpret & zwembaden
  • Waterpark : voor kind
  • Zwembad : buitenkant
Activiteiten
  • Midgetgolf : Prijs en betaling ter plaatse
  • Fietsverhuur : Prijs en betaling ter plaatse
Entertainment
  • Kinderclub
  • Animatie voor gezinnen
Welzijn
  • Spa : Sun&Spa-wellness
Beschikbare diensten en faciliteiten
  • Wifi : inbegrepen
  • Bedlinnenpakket : eenpersoons: 1 eenpersoonslaken, 1 eenpersoonslaken, 1 kussensloop, 1 douchedoek / € 18 per tweepersoonseenheid: 1 dubbellaken, 1 tweepersoonslaken, 2 kussenslopen, 2 douchedoeken / € 29 per eenheid
  • Kinderbed : (zonder matras): € 2 pers.
  • Handdoeken : 2 handdoeken / De prijs kan variëren afhankelijk van de leeftijd van de deelnemers en/of de geselecteerde data 2 strandlakens / De prijs kan variëren afhankelijk van de leeftijd van de deelnemers en/of de geselecteerde data
  • Eindschoonmaak : 37€/accommodatie, ter plaatse te betalen
  • Parkeerplaats
Locatie
  • Dichtbij vliegveld : Rijeka (RJK), eiland Krk, Kroatië 44 km van Baška Pula (PUY), Kroatië 174 km van Baška Zagreb (ZAG), Kroatië, Franjo Tucman Airport 206 km van Baška Trieste (TRS), Italië, Airporto Ronchi dei Legionari 177 km van Baška Venetië (VCE), Italië, Marco Polo Airport, Venetië 286 km van Baška Brnik Airport (LJU), Ljubljana, Slovenië 203 km van Baška
Overige informatie
  • Huisdieren toegestaan (tegen betaling) : moyennant un supplément de 10€/jour.
  • Laadstation voor elektrische auto's : Prijs en betaling ter plaatse
  • Waarborg inclusief
  • Milieubelasting : Prijs en betaling ter plaatse
  • Toeristenbelasting (te betalen) : Prijs en betaling ter plaatse

Algemene informatie

Adres:

Put Zabla?a 40

51523 Baska

route
Per boot : Als u zich al op Kroatisch grondgebied bevindt, kunt u Krk bezoeken door het eiland met de veerboot vanuit Rijeka te bereiken. De reis duurt ongeveer 55 minuten, één rit per dag, 7 dagen per week.

Openingstijden:

16:00-19:00
+31 10 798 25 68
Ma t/m vrij 9.00 - 19.00
Zaterdag: 10.00 - 18:00
Zondag: gesloten
f