In het hart van het regionale park Verdon Club Belambra Montpezat in de Provence - Le Verdon, halfpension club, heeft een uitzonderlijke situatie. Het is een natuurdorp zonder auto, op een heuvel met een prachtig uitzicht met een meer beneden!
+s van de instelling:
- In het hart van het natuurpark Verdon, op een heuvel
- Ontdekking van de Haute Provence, Gorges du Verdon
- 100% voetgangersclub, Provençaalse stijl, met uitzonderlijk panoramisch uitzicht
- Airconditioning in sommige wooneenheden
- Verwarmd zwembad met kinderbad, waterbasis (paying activities) op het onderstaande meer
Herstel:
- Restaurant met terras
- Bar met terras en panoramisch uitzicht
- Halfpension formule
- Babyvoeding (- 24 maanden)
Vrije tijd en diensten:
- Verwarmd zwembad van 400m2 met kinderbad, het hele seizoen geopend
- 3 tennisbanen
- 1 multisportveld
- 1 petanque plot
- Kinderspeelplaatsen Leoland
- Tafeltennistafels
- Waterbasis op het meer hieronder (boten voor 4 personen en kano's voor 2 personen)
Let op: veel trappen met toegang tot het zwembad en het meer tegen de bodem.
Kinderclubs en tienersclubs - van 05/04 tot 10/05/2025 en van 28/06 tot 30/08/2025:
Clubs Renardeaux (3/5 jaar) & Pirates (6/10 jaar)
- Elke week dient een ander thema als gids voor de voorgestelde activiteiten (bijvoorbeeld een fantastische wereld, natuur en omgeving...)
- Creatieve workshops met tentoonstelling door kinderen tijdens een vernissage
- Tijdens de schoolvakantie, elke dag aan het eind van de middag, ontmoeten Léo en Léa alle kinderen voor animaties alleen voor hen: Boum de Léo, bioscoop, clownshows, Guignol-poppen en niet-uitgegeven shows gespeeld door kinderen
- Gekwalificeerde facilitators voor elke leeftijdsgroep
- Opgedragen, veilige en kinder-alleen ruimten
Junioren (11/13 jaar) & tieners (14/17 jaar):
- Van 11 tot 13 jaar oud, in La Fabrique, Juniors ontmoeten rond hun gastheren voor grote games, creatieve activiteiten en uitdagende sportuitdagingen.
- Van 14 tot 17 jaar, tieners ontmoeten elkaar in hun oriëntatiepunt, de Spot waar ze kunnen gaan en komen zoals ze willen. Een veelheid van activiteiten worden gepresenteerd aan hen door hun gastheer om de groep te verenigen en vriendschappen te bevorderen (Role games, toernooien, sport en spelen uitdagingen, creatieve workshops, discotheek sfeer...) Tijdens het seizoen worden 5 avonden georganiseerd!
Voer de namen, voornamen en leeftijden van de deelnemers in bij het registreren.